Współpraca z przemysłem

W dniu 10.02.2014, staraniem Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej zostało podpisane Porozumienie o Współpracy pomiędzy Politechniką Krakowską a Engineering Design Center (EDC).
EDC jest wspólnym przedsięwzięciem General Electric Company Polska (GECP) oraz Instytutu Lotnictwa (ILot) w Warszawie.
Porozumienie o Współpracy otwiera szerokie pole do współpracy wydziałów, instytutów, pracowników oraz studentów Politechniki Krakowskiej z EDC. Zachęcamy do współpracy i inicjatywy szczególnie studentów, których zainteresowania są w obszarach szeroko rozumianej energetyki, automatyki, teleinformatyki, matematyki, elektroniki, chemii, mechaniki, inżynierii materiałowej i inżynierii środowiska związane z zastosowaniem w branży lotniczej, energetycznej oraz naftowo-gazowej.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej.
Więcej na stronie http://www.icp.mech.pk.edu.pl/

 
PDF Drukuj Email

Sprawozdanie z SEMINARIUM pt. "PRAKTYKA ZAWODOWA w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych - CERN. Możliwości rozwoju i podniesienia kwalifikacji"

18 grudnia 2013 odbyło się seminarium poświęcone popularyzacji uczestnictwa w praktykach zawodowych w CERN pod Genewą, jednym z największych laboratoriów naukowych na świecie.

Zgodnie z AGENDĄ w seminarium brały odział osoby organizujące i odpowiedzialne za projekt, zarówno z naszego Wydziału jak i z CERN, oraz studenci uczestniczący w praktykach.
Zachęcamy do zapoznania się z programem praktyk w CERN oraz innych możliwościami współpracy.

Sprawozdanie z SEMINARIUM jest dostępne na stronach Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej.

 
PDF Drukuj Email

Projekty zrealizowane we współpracy z przemysłem


1. Wyparki do produkcji koncentratu soku owocowego
2. Komputerowa symulacja przepływu ciepła, wyliczenie teoretycznego współczynnika przenikania ciepła. Zleceniodawca FAKRO Nowy Sącz. Umowa M5/70/2012

Więcej…
 
 
Więcej artykułów…

Please publish modules in offcanvas position.