Dnia 30 stycznia 2014 roku na terenie RR Donnelley odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia dyplomów Sławomirowi Kiławcowi i Wojciechow Koziołowi, studentom specjalności Bezpieczeństwo Pracy i Środowiska. Dyplomy wręczył osobiście Wiceprezes ds. Produkcji RR Donnelley Jan Przepióra w obecności dyrektora Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej profesora Kazimierza Rupa oraz opiekuna specjalności Bezpieczeństwo Pracy i Środowiska profesora Janusza Krawczyka.

rr 2a

Studenci ci, w ramach działalności w Kole Naukowym przy Katedrze Aparatury Przemysłowej, opracowali założenia do projektu dotyczącego zabezpieczenia prac na wysokości w zakładach RR Donnelley Europe.

Współpraca pomiędzy RR Donnelley a Katedrą Aparatury Przemysłowej PK trwa już od szeregu lat przyjmując różne formy; od sponsoringu działalności naukowej oraz dydaktycznej (wyposażenie laboratorium, stanowiska dydaktyczne, możliwość zapoznania się z nowoczesnym zakładem pracy i panującymi w nim warunkami BHP) do prac użytkowych, takich jak ta, wykonana przez studenckie Koło Naukowe.