W lutym, w odstępie dwóch tygodni odbyły się dwie obrony prac doktorskich. W obu przypadkach promotorem był prof. dr hab. inż. Jerzy Kamieński.
I praca, obroniona 4 lutego 2015:

mgr inż. Stanisław Spytkowski
Analiza pracy mieszalnika układów wielofazowych
z niezależnie napędzanymi mieszadłami

II praca, obroniona 18 lutego 2015:

mgr inż. Andrzej Duda
Hydrodynamika mieszania cieczy w aparacie z dwoma mieszadłami

Obaj doktoranci wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem, dużą znajomością prezentowanej tematyki, elokwencją i swobodą w prowadzeniu dyskusji.

Dnia 30 stycznia 2014 roku na terenie RR Donnelley odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia dyplomów Sławomirowi Kiławcowi i Wojciechow Koziołowi, studentom specjalności Bezpieczeństwo Pracy i Środowiska. Dyplomy wręczył osobiście Wiceprezes ds. Produkcji RR Donnelley Jan Przepióra w obecności dyrektora Instytutu Inżynierii Cieplnej i Procesowej profesora Kazimierza Rupa oraz opiekuna specjalności Bezpieczeństwo Pracy i Środowiska profesora Janusza Krawczyka.

W dniu 22 maja 2013r. na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej odbyło się coroczne święto - Dzień Mechanika. W dniu tym poza licznymi rywalizacjami, czy typowo "mechanicznymi" konkurencjami, organizowane są również konkurencje mające wzbudzić w studentach ducha walki i chęć do rywalizacji. Jedną z nich, najbardziej kontaktową, jest piłka nożna. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, w tym jeden składający się w więszkości z "Aparaturowców" z Katerdy Aparatury Przemysłowej- "Wyindywidualizowani z rozentuzjazmowanego teamu".

Please publish modules in offcanvas position.