LHC and mountains 300 200SEMINARIUM

PRAKTYKA ZAWODOWA w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych - CERN
Możliwości rozwoju i podniesienia kwalifikacji

Szanowni studenci Wydziału Mechanicznego!
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na krótkie seminarium poświęcone możliwości odbywania praktyk i staży zawodowych w jednym z największych laboratoriów naukowych - CERN pod Genewą.
Chcemy przedstawić Państwu rzeczywistą wartość praktyk w laboratorium CERN i zachęcić do skorzystania z możliwości podniesienia swoich kwalifikacji.
W trakcie seminarium wystąpią osoby organizujące i odpowiedzialne za projekt, zarówno z naszego Wydziału jak i z CERN, oraz studenci, którzy już skorzystali z naszej propozycji.
Nasza współpraca z laboratorium CERN w zakresie organizowania staży zawodowych dla naszych studentów trwa nieprzerwanie od listopada 2010r.

Udział w seminarium jest nieodpłatny! Wstęp wolny!

Czas i miejsce:
18-12-2013 (środa), godzina 9:15,
Sala Rady Wydziału, bud. 5, piętro

Zaproszenie (pdf)
AGENDA (pdf)

Organizatorzy seminarium:
Dziekan Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej - prof. dr hab. inż. Leszek Wojnar
Instytut Inżynierii Cieplnej i Procesowej

© 2016-2024 Katedra Inżynierii Cieplnej i Procesowej. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie KTN ®